| NothingGood a întrebat:

sunt elev la Colegiul National De Informatica, am o problema in legatura cu tema de la ora de informatica, pentru teme avem nevoie de program C++, eu folosesc MinGW Developer Studio si, scriu problema, o corectez in cazul in care am erori, si raman cu 0 erorr si 0 sau uneori 1 waring(la scoala mi-a mers totusi si cu windows-ul trecut si cu 1 waring), iar dupa ce dau execute imi zice ca nu poate fi executat si imi apar 13 erori, dar dupa ce dau compile din nou apar tot 0 erori, la execute tot asa imi face si dupa asta... ce sa fac?
Puteti sa-mi dati va rog un site de download? Eu l-am luat de pe http://infoarena.ro

1 răspuns:
| delete8 a răspuns:

NU inteleg ce ai scris nu te spara fi mai explicita