| Criss92 a întrebat:

Sunt la facultate in primul an si am o restanta. As vrea sa stiu cum pot afla cand e data examenului? Sa intreb la secretariat cand se dau restantele sau trebuie sa caut profesoara? Va tog sa-mi raspundeti.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vorbeste cu profesorul, acesta fixeaza data cand se sustin restantele la materia sa.

| Lola203 a răspuns:

De obicei secretariatul stabileste impreuna cu profesorul in functie de salile disponibile si de programul profesorului. Cred ca poti obtine un raspuns atat de la secretariat, cat si de la profesor! Bafta si spor la invatat!