| Phoenix1 a întrebat:

Buna sunt nou pe TPU ma poate ajuta cineva si pe mine.Cum asi putea lu-a pambicla sau sa i-au.Plsssssss ajutor!

Răspuns Câştigător
| Rebbbeca a răspuns:

Ca sa iei pamblici trebuie sa raspunzi la intrebarile altora corect ca sa ii ajute. Daca ei considera ca e raspunsul corect o sa-ti dea fundita.Asa poti face si tu.

Fundita?big grin

3 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

1. Invata sa scrii corect
2. Trebuie sa dai raspunsul cel mai bun, corect si cel mai ajutator la aceea intrebare si daca raspunsul tau a fost cel mai corect, ajutator si bun atunci acel utilizator care a postat intrebarea poate sa iti dea aceea funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin raspunsuri bunehappy cel care pune intrebarea, iti poate premia raspunsul prin acea fundita, daca i se pare ca ai raspuns cel mai bine. Dar as avea un sfat pentru tinehappy sa nu incepi sa "cersesti " fundite din acelea, cum fac marea majoritate, pentru ca nu da bine pentru userii seriosi de pe acest sitehappy

| Yoana_8178 a răspuns:

Tre sa raspunnzi cel mai corect da iti dea funda succes