| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt noua aici si as vrea sa stiu cine-i vestita Raluca?

Răspuns Câştigător
| Roby67 a răspuns:

Raluca este administratorul acestui site. Daca vrei sa o contactezi faci un click pe contact (dreapta sus)

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raluca este administratorul saitului happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acuma sa fim seriosi, nimeni nu stie cu adevarat cine este "vestita" Raluca...

| Flav a răspuns:

Mister si pentru mine dar am de gand s-o concediez in curand. Don't worry.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si de ce este asa de vestita? la stirile pro tv nu am auzit de ea, in ziare nici atit, poate pe la DNA?

| Kate21 a răspuns:

Ea e administratorul

| madalicious a răspuns:

Raluca este adminul care a fondat site-ul si la facut de mare succes.happy La mai multe Raluca!

| Malvina24 a răspuns:

Raluca este administratorul acestui site! e super de treaba!

| psycho_5607 a răspuns:

Raluca - o tipa geniala. :]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raluca este admin-ul site-ului. Daca este vestita... eh, asta ramane la aprecierea fiecaruia.