| adutza99 a întrebat:

Sunt noua pe aici si am si eu o intrebare: ce este aceea o funda? ca la majoritatea intrebarilor vad ca spune "dau funda"

Răspuns Câştigător
| benny a răspuns:

La un raspuns primit va aparea in partea dreapta o funda gri daca dai click pe ea se va face portocalie si se va acorda raspunsului ales de tine

| adutza99 explică (pentru benny):

Multumesc mult! Dar se poate da funa pentru mai multe raspunsuri la aceeasi intrebare?

| adutza99 explică (pentru benny):

Multumesc mult! Dar se poate da funda pentru mai multe raspunsuri la aceeasi intrebare?

| benny a răspuns (pentru adutza99):

La o intrebare un singur raspuns primeste funda, iar celalante vot