| HEROINAhero a întrebat:

sunt noua pe TPU, si as vrea sa stiu cum scapt de un id.Ma tot intreba cati ani am si de unde sunt, si mi-a zis sa-i dau o poza cu mine, dar nu i-am dat.Va rog puteti sa ma ajutati cumva?

Răspuns Câştigător
| xMary a răspuns:

Ii dai ignor! E simplu:

1. Il stergi din lista. Click stanga pe id -> Delete
2. Daca mai intra pe tine iti apare Ignor User dai acolo si n`o sa te mai deranjeze [nu iti apare daca iti scrie ceva, iar lui ii apare ca nu esti conectata big grin] Sper ca te-am ajutatkiss. Fundaa? puppy dog eyes