| Addaa1998 a întrebat:

Buna T P U!
Deci am vrut sa imi fac un nou filmulet pentru youtube si cand sa intru pe programul meu VIDEO PAD Video Editor,imi zice ca a expirat programul si zice "buy the copy","your program is expired"
Si nu stiu ce trebuie sa fac,sa il reinstalez? Dar nu mai stu de unde l-am luat, il am de mult timp programul.Trebuie sa imi instalez altul,sau ce are, ce trebuie sa fac?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Sihastrul a răspuns:

A fost de incercare (trial), a expirat, chiar daca il reinstalezi vei primii aceeasi notificare daca nu-l cumperi.
http://youtu.be/b6qgi-3Cy24