| NorbiiDouleApd a întrebat:

Tableta mea se descarca destul de repede. Sfaturi? Am abonament pe internet. si am datele mobile activate mereu. Oare sa fie asta cauza thinking Multumesc!( PS : Tableta este de la Samsung. Este setata pe modul de economisire a energiei si nu tin activat wi-fi ul si nici bluetooth ul )

2 răspunsuri:
| Xenon25 a răspuns:

Da luminozitatea la minim, opreste toate aplicatiile active, goleste memoria ram si desigur opreste transferul de date mobile.

| charleslouboutin a răspuns:

Daca stai mereu conectat pe 3g..normal ca se descarca.