| Antonia23K a întrebat:

Bună! Știe cineva în cat timp sau în câte zile lucrătoare pot să intre pe contul de revolut ( euro) bani din Germania dacă n ai dat să se facă transferul instant?

1 răspuns:
| SamsoncelMare a răspuns:

Depinde prin ce ai transferat. Oricum mai mult de 30 de minute nu ar trebui să dureze. Dacă ți-a transferat cineva prin IBAN-ul cardului de Revolut, atunci maxim 30 de minute. Dacă sunteți prieteni pe Revolut, atunci cam 5 minute. Însă, dacă persoana respectivă are cardul la altă bancă care NU este Revolut, atunci poate dura în funcție de cât de repede se mișcă banca respectivă