| alex026 a întrebat:

Aș vrea sa-mi cumpăr o husă Ballistic SG MAXX pentru Galaxy SIII. Am văzut pe Amazon și pe eBay și aș vrea să știu cât costă transportul. Mersi!

PS. Scuze dacă am greșit categoria... sunt nou p-aici big grin

3 răspunsuri:
| ellaptk a răspuns:

Intri pe obiectul pe care vrei sa il cumperi si te uiti acolo unde scrie shipping daca e free sau trebuie sa platesti ceva

| alex026 explică (pentru ellaptk):

Scrie $25.25 + $4.49 shipping dar cred că prețul transportului este doar pentru SUA, nu cred ca e valabil în Europa sad

| ellaptk a răspuns:

Poti sa ii trimiti un mail celui de la care vrei sa cumperi si sa il intrebi sau incearca sa dai click pe shipping acolo si sa vezi daca scrie ca livreaza doar in sua cu pretul asta sau poti sa schimbi tu tara si sa iti arate pretul.