| anonim_4396 a întrebat:

Am 1, 66-1,67 m si 48-49 kg.
As vrea sa ma ingras vreo 4 kg. Ceva sfaturi?
Va rog nu ceva de genu : mananca multe grasimi si carne de nustiuce (mi se face scarba de asa ceva ) laughing.
Funda

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia cite o lingurita de miere de albine in fiecare dimineata. Ajuta mult.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

O sa incerc. Mersi happy.

| MicutzaThaPapusha a răspuns:

Mai bine incearca sa cresti in masa musculara decat sa te ingrasi. E mult mai sanatos asa si ofera un aspect frumos corpului.

| anonim_4396 explică (pentru MicutzaThaPapusha):

Da, dar cum sa fac asta?

| z0r3Ns3n a răspuns:

"Va rog nu ceva de genu : mananca multe grasimi si carne de nustiuce (mi se face scarba de asa ceva )." atuncea ce vrei sa mananci thinking ceai cu paine si vrei sa te ingrasi?

| anonim_4396 explică (pentru z0r3Ns3n):

Da happy.