| FORMULADTI a întrebat:

am asa o problema sunt in clasa a IX-a si nu-s la ce sa ma duc sa invat mai departe, am atractie de medicina si de economie insa nu-s decis, la ce se mai poate de invatat? PLizz HELPE sad

Răspuns Câştigător
| BeBBeN1SR a răspuns:

Pt medicina trebuie sa fii la Stiintele Naturii, sa poti trece de admitere...
Pt economie, tb sa fii la mate-info...

Ceva de IT nu te-ai gandit? Urmand liceul la mate-info, iti e mai usor sa alegi un domeniu in economie, informatica.
Contabilitate, finante banci, operator pc, programator, inginer, si altele...

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat