| TwilingStar a întrebat:

Buna TPU.Am HyperCam 2. vr sa filmez un joc dau sa filmeze pe tot ecranul. intru in joc si jocul merge greu. dc? dau funda.scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| DragoStefaN a răspuns:

Iti merge greu pentru ca calculatorul tau nu poate tine pasul cu cerintele mari care le are programul si jocul in acelasi timp.

Ai o configuratie mai slaba la calculator si de-aceea se misca prost jocul.

1 răspuns:
| aurrodk a răspuns:

Iti merge jocul ok fara video? Daca da, incearca sa cauti un alt program de record, nu cauta unu super pro pentru ca nu iti ajuta la nimic apoi te pot indruma cum sa faci sa fie o rezolutie buna.