| medyth a întrebat:

Buna TPU am incercat sa fac un server de cs dar n-am putut am rugat pe cineva tot de pe TPU na putut ce credeti? credeti ca daca windowsul nu e bun atunci nu merge sau e din cauza la virusi din calculator vreau sa aud pareri funda happy am windows xp

Răspuns Câştigător
| Alexander_1900 a răspuns:

Lasa-mi un id si te ajut eu sa-ti fac un server la carte.

| VLAD_2677 a răspuns (pentru Alexander_1900):

Alexander ma ajuti si pe mine cu creerea unui sv de cs te rog frumos? Te rog din suflet uite id meu vladucu_ang3l.

3 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Pai depinde de problema... Ce problema are serverul? Sau ce se intampla? Nu ai jucatori? Nu stii sa faci server-ul?

| ady16 a răspuns:

Ai netul prin romtelecom? Daca da stiu care e problema, dar lasa un mesaj ca e mult de scris.