| banchetar a întrebat:

Buna, TPU!
Am nevoie sa duc copilul la un centru unde se poate face o testare psihologica pentru a-i determina coeficientul de inteligenta. Am nevoie ca testele facute in acel cabinet sa fie recunoscute de ministerul invatamantului si care sa fie apoi interpretate de un specialist. Stiti asa ceva in Bucuresti?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"coeficientul de inteligenta. Am nevoie ca testele facute in acel cabinet sa fie recunoscute de ministerul invatamantului"

- pe minister il doare-n bască de IQ-ul cuiva deci nu te obosi să faci că faci degeaba (asta dacă cumva vreun psiholog va pune parafa pe un anumit iq acordat copilului - și eu asta n-o cred)