| aleee_6744 a întrebat:

Buna TPU`! am o intrebar urgenta! FUNDITA! daca am messenger 10 si vreau sa instalez noua versiune messenger 11 imi ramane salvata arhiva?happy

6 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Da ramane

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Dap chiar si pe telefon daca intrii tot aceeasi este big grin

| DaNaDoT a răspuns:

Poi poti salva arhiva si la mess 10 dai la messenger=>preferences=>archive=>bifeaza yes, save all of my messages. Ca sa poti vedea arhiva du-te la contacts=>message archive. Sper ca ti-am fost de folos!

| aleee_6744 explică:

Vreau sa spun ca daca imi instalez noua versiune sa nu mi se stearga arhiva de pe messenger 10!

| abby111 a răspuns:

Nu

| vlade a răspuns:

Da! sigur 100% si eu am instalatwinking