| HurremSultan a întrebat:

Buna TPU ^.^, am o intrebare bratarile prieteniei, se fac cu ata normala? daca da :
1.Cu cate fire se face;
2. Daca nu se face cu ata normala si cu ata speciala cumparata, de undee se cumparaa?
Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

Bună,da se face cu aţă normală şi se pune 2 aţe din fiecare culoare şi apropo pui foarte multă aţă la o culoare ca să iasă groasă că nu vrem să ne iasă o aţă de mărţişor.Pa.pa

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Bratarile prieteniei sunt facute de Dumnezeu Intreaba-l pe El

| DozaDeVise a răspuns:

Da...se fac cu ata normala
nu conteaza cu cate fire...cu cat mai multe fire cu atat bratara iese mai groasa[incearca sa pui mai multe culori]

| Onika_Oana_1996 a răspuns:

Sa stii ca si eu am incercat de sune de orii si tot nu mergelaughing)

| evelyniles a răspuns:

Buna. As vrea si eu sa aflu cum sa fac nodul...de obicei, fac din 3 culori, dar la nod ma blochez si nu fac bine.Ma ajuta cineva? Multumesccc!