| Belllla a întrebat:

Am o intrebare. Cum se ataseaza fotografii pe WordPad? Am un referat de facut si vreau sa pun si poze. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| zNCrys a răspuns:

Dar de ce folosesti WordPad cand poti sa folosesti mai usor Microsoft Word sau PowerPoint... poti sa le pui si animatii, si se adauga si mai usor. WordPad mie mi se pare foarte incomod, si sa raspund la intrebarea ta: pentru a pune o poza trebuie sa o tragi de pe desktop sau din fisier in fereastra de lucru WordPad.

PS. Si totusi foloseste mai bine Word.
Bafta! happy Fundita? ^^

1 răspuns:
| AndreiP98 a răspuns:

Simplu tragi fotografie in WordPad