| AlleXxza a întrebat:

Buna TpU am o intrebare e legata de (IMVU)As vrea sa stiu cum se poate face credit pe IMVU? va rog cat mai Urgent
FUNDA+VOThappy

Răspuns Câştigător
| iEmonel a răspuns:

Te duci la earn credits, dar refer a friend, dai invite by email, scrii emailul tau unde cere email, scrii orice nume, intrii in email, dai click pe yes de doua ori [ dai odata si inchizi, iar ] si doar a treaia oara faci cont [ preferabil nume gen xyzcontdecr01 ] la email scrii ca la nume [ e mai usor ], creezi contul, scrii pe pulse cine vrea sa faca credite, dai contul proaspat facut sa intre pe el, dai chat de 5 ori si ai facut 1500 creditehappy. Poti face doua conturi unu dupa altul [ adica 3000 credite ] apoi pauza 10 minute si faci iar. In total ai voie la 50 de conturi de genul.