| CeVreauEu a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu acest site. Se poate sa stergi o intrebare sau un raspuns dupa ce l-ai publicat? Adica dupa ceva timp. Sau de exemplu sa schimbi si sa dai funda la altcineva? Ms anticipat, dau funda la raspunsul cel mai completlove strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| Jalnic a răspuns:

Din păcate, răspunsul este nu, la ambele întrebari. Şi sunt şi nişte motive destul de bune happy
De exemplu:
Pui o întrebare, primeşti răspunsul şi după o stergi, dacă o ştergi, îi va dispărea si funda celui ce a răspuns.

Cred că înţelegi ce vreau să spun happy
O zi bună!

2 răspunsuri:
| AndRa003L a răspuns:

Nu merge deoarece l-ai publicat deja. In legatura cu fundita, nu! O data ce ai dat-o se pune automat la acel ce ai selectat tu. E complet! Funda? big grin

| RaZzzWaNnn a răspuns:

De schimba funda nu stiu nimic, dar sa stergi intrebarile, se poate. Nu exista aceasta optiune directa. Trebuie sa trimiti un e-mail la "Contact", prin care sa ceri stergerea intrebarilor, maxim 10. Pui linkurile acolo si in 48 de ore nu le mai ai.