| KoreaJapan a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce au cont pe word press. Cum imi pot adauga la un post un sondaj? sondajul -am facut dar nu stiu cum sa il pun alaturi de post. stiti ca atunci cand faci un post nou poti adauga imag, video... dar sondaj? dau la publica si la aplica dar degeaba.

1 răspuns:
| Faby3322 a răspuns:

Daca nu stii sa faci sondaj pe asta poti sa iti faci cont pe Vplay si pe el poti vedea seriale, videoclipuri hd si multe altele. Poti sa pui si tu videoclip.