| Liiidiaaa a întrebat:

Buna TPU
Am o problema cu un coleg care se ia mereu de mine spune ca sunt prea inalta..sunt cea mai inalta fata de la mine din clasa i nu imi place
am 12 ani si 1.65 inaltimee
Vreau sa le dau cateva replici mai dure ca sa nu se mai ia de inaltimea mea
Dau funda

Răspuns Câştigător
| FaraIdeiDeNume a răspuns:

"Eu macar nu am nevoie de scaun ca s-a deschis usa/aprind intrerupatorul/ajung la chiuveta. "
"Mai bine asa decat 10 cm sub usa"
"Ce ai spus? Nu te aud, esti prea mic, nu aud toate ganganile" laughing Nu mai stiu, astea trebuie sa vina natural laughing)

2 răspunsuri:
| jurjd a răspuns:

Poti sa ii spui..."bai piticule te scuip in cap si te sterg cu cotul"

| KodrutZ a răspuns:

Daca le dai replici, dure sau mai putin dure, inseamna ca ii bagi in seama. Ignora-i. Pur si simplu porta-te ca si cum ei nu ar exista sau nu i-ai auzit cind se iau de inaltimea ta. Asta o sa ii doara cel mai tare.