| BoykaAlexandru a întrebat:

Am o problema! Mi-am facut windowsul la laptop si nu stiu cum sa imi instalez Net Driver (Adica sa imi pot baga cablul in laptop si sa imi mearga netul).P.S Nu am cd cu net driver.
Funda + vot!

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Poti sa dai update din device manager, dar nu merge la ori ce model!
Poti sa sepecifici modelul laptopului si te ajut cu link.
Daca modelul laptopului e mai nou, poti sa instalezi windows 8 si ai rezolvat problema cu driverele.
Succes!

| stlucian a răspuns:

Ce laptop? Ce win?

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

P.S. Model...

| BoykaAlexandru explică:

Am Laptop packard bell model :pew91

| PepsiTwist1 a răspuns:

Salut uitate ce nume poarta driverul si descarca-l depe net sau mergi la o firma sau la cineva cu cunostinte