| RAZVANEL_4513 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Cum pot da refresh la ip dinamic sa se schimbe.am vazut ca se poate dar nu stiu cu ce program. Vreau doar sa pot da refresh sa se schimbe fara sa dau rr la pc sau modem.

Răspuns Câştigător
| catafan a răspuns:

Pai acum depinde ce net ai?

| RAZVANEL_4513 explică (pentru catafan):

Am net de la romtelecom cu ip dinamic

| catafan a răspuns (pentru RAZVANEL_4513):

Pur si simplu scoti modemu din priza si il bagi iar si ti se schimba ip! S-au daca nu vrei sa-l scoti intri pe adresa aceasta http://192.168.1.1/ si te loghezi cu user admin si pass admin, si ii dai restart de la maintenance dar e mai greu, cel mai simplu scoti modemu