| YahOOzOOp a întrebat:

BUna TPU! AM si eu o intrebare...
Pentru ce primesc puncte? RAspunsuri date de mine? Raspunsuri date de altii la intrebari? Prieteni? Voturi date de mine? Voturi primite? Pentreu ce si acte puncte va roooog!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se primesc puncte pentru vizualizarea intrebarilor, raspunsuri la intrebari, raspunsuri castigatoare(funde), voturi date de tine la raspunsurile altor utilizatori si voturi folositoare si inteligente primite de la alti utilizatori la easpunsurile tale. Te poti uita la Punctaj. Numai bine!