| Eugeniusu a întrebat:

Buna TPU^, am si eu o intrebare... sunt in alta tara si sunt conectat la internet pe Sfr Wifi Public, pot sa intru pe orice site doar pe www.xat.com nu pot!;( Cine stie de ce nu pot si cum sa pot sa accesez site-ul primeste funda + voturi. Daca stie cineva Identifiant si Parola la,, FreeWifi " si,, SfrWifi " Sa-mi spuna si mie. Mersi!;)

1 răspuns:
| alexmarton a răspuns:

Poate sa aiba, filtru de ip routerul si s anul te lase sa intri pe anumitul site