| Shany a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema am incercat sa imi fac un cont google dar gand vreau sa ma autentific nu merge.Am facut tot ce trebuia am primit si codul de verificare pe telefon.Ce trebuie sa fac de acum? multumesc pentru atentie.Dau FUNDITA

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

In email-uri ai intrat? Trebuie sa confirmi contul de acolo!

| WR104 a răspuns:

Te autentifici apoi primesti codul pe care il introduci in casuta care iti apare imediat dupa autentificare.
Bafta!