| Sesssioooon a întrebat:

Buna TPU:*! Am si eu o problema...imi place de un baiat care e mai mare decat mine cu un an. Dar problema este ca el este cu una din cele mai bune prietene. El stie ca il plac, i-am spus pe mess dar daca afla Andreea imi da omoru`laughing. Ce sa fac? El spune ca e temporar dar nu prea stiu ce sa zic.

Răspuns Câştigător
| Andreea5555 a răspuns:

Daca e prietena ta cea mai buna sau printre prietenele tale cele mai bune poti sa ii spui ei happy sau daca nu sa iti cauti pe altu smug hehe

1 răspuns:
| mat31new a răspuns:

Cauta pe altu, daca o lasa pe ea pentru tine o sa te lase si pe tine pentru alta.