| seethesunlight a întrebat:

Am si eu o problema pe care nu stiu s-o rezolv.
Imi apare si la Google Chrome si la Mozilla ca mi-a expirat certificatul...Chiar nu stiu ce sa fac straight face.
Ma gandeam ca poate daca dezinstalez Google Chrome si instalez Mozilla mi se rezolva problema. dar nu.
Cum pot rezolva?
Am nevoie de ajutoor...
DAu funda! :*

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Chiar n-am mai intalnit asa ceva, despre ce certificat este vorba? Ambele browsere sunt gratuite si n-ai nevoie de licenta pentru ele, asa ca n-are ce certificat sa expire. Nu cumva este vorba de alt program, care aavut o perioada de incercare(trial) si aceasta a expirat? Numai bine!

4 răspunsuri:
| seethesunlight explică:

Nu, aici zice certificat server.
Nu stiu ce sa fac.

| seethesunlight explică:

Domnul Ioan, multumesc mult pentru raspuns, am rezolvat problema! happy
Am gasit pe forumuri ce trebuie sa fac big grin

| Roseline a răspuns:

Am aceeasi problema, te rog imi spui si mie cum sa o rezolv? sad

| dragosinho92 a răspuns:

Sal cum ai rezolvat problema cu certificat server expirat?