| catamiru a întrebat:

Buna TPU... Am un card de tel micro sd HC de 4 Gb si cand il bag in telefon nu imi arata ca este bagat. Am incercat sa-l bag si la alti prieteni si unei fete i-a spus ca are nevoie de o parola pentru el! Nu stiu ce sa fac.Astept raspunsurile voastre cat mai rapit. MULTUMESC+FUNDITAkiss!

1 răspuns:
| vladu12345 a răspuns:

PAI dupa ce pui cardul inchide si deschide telefonul. Daca iti cere parola trebuie sa cauti ca scrie pe el! Daca nu merge nici asta nu mai stiu!