| Izabella97777 a întrebat:

am vazut la multe pagini de pe facebook niste chestii interesante cu welcome si scria numele tau, sau o banda care se misca pe care scria bine ai venit! va rog spuneti-mi cum sa-mi fac si eu.
P.S.Am vazut ca majoritatea paginilor au un id.intrebarea:id acela este la fel ca un id obisnuit sa vorbim pe mess nu? si pentru ce trebuie facut? fundakiss

Răspuns Câştigător
| Hellen_Rox_1995 a răspuns:

Te referi cred ca la aplicatia WEBSITE.si eu o am, nu prea stiu cum sa o fac dar uite linkul paginii, sa-mi spui daca la asta te referi:http://www.facebook.com/HellenRox?sk=wall

| Izabella97777 explică (pentru Hellen_Rox_1995):

Da ceva de genu vreau si eu. daca ma poti ajuta ar fi bine

| Hellen_Rox_1995 a răspuns (pentru Izabella97777):

Pai.da sigur...E simplu!(daca te descurci cu englezaa)cauta pe facebook Website si urmeaza pasii de acolo

| Izabella97777 explică (pentru Hellen_Rox_1995):

Mersi:*

6 răspunsuri:
| Hellen_Rox_1995 a răspuns:

Sper ca te-am ajutat

| ChristiaNNN a răspuns:

Este acea CRONOLOGIE (cronologic). Cat despre id-ul, presupun ca te referi la id-ul/mailul pe care e facut contul de Facebook.

| Ellaa98 a răspuns:

Buna! happy

Cred ca la prima te referi la 'Banners'. Ca sa ai si tu trebuie sa scrii la lista de cautare de pe Facebook [ Acolo unde cauti siferite persoane, pagini, etc. ] Si scrii LittleBanners.com [ E o aplicatie ] si sunt diferite poze care le poti pune la profilul tau acolo unde sunt pozele in care esti etichetata si alegi de acolo ce iti place.

Daca ce am zis eu aici nu este ce vroiai, imi pare rau. Succes in continuare!