| fluturas2 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi spuneti o intampalare amuzanta dau funda pentru cea mai reusita

Răspuns Câştigător
| facebook01 a răspuns:

Mda.eu eram mai mica de vreo 3-4 ani era iarna eu stteam langa soba si ma jucam cu o furnicutzza am zis:
-tatii tatii uite o furnica
si el a venit si a pus degetu pe ea si a omorato, incepusem sa plang, da nu mai taceam...plecase afara prin zapada sa caute o furnica ca sa tac.s-a dus in sopru(unde tinem lemnele) si a cautat, cand o ajuns in casa mi-o aratato si o zis:
-Uite tati, furnica no murit...

2. eram mica aveam 3 ani...si tati ma intreba cati ani am si eu ziceam cinci ani.el zicea:tati, capra cu trei iezi mda eu ziceam:aaaa
si ma intreba iar:tati cati ani ai si eu cinci...
bine nu-s proasta acu(e logic pentru un copil de 3 ani) sper ca te-am distrat Sau daca nu iti mai zic alta Vrei? desigur... Era pauza la scoala si eu cu un coleg si alta colega l-am pacalit pe unu ca se da mancare gratis ala s-a dus si noi am inceput sa radem si accidental m-am luat de mana cu el si mi-am pus capu` pe umaru lui da faza e ca nici unu nu stiam.va mai povestesc doua.tot la scoala in pauza si facea una din clasa o chestie de la hsm si eu zic,, cf ana tia turbat porumbelu?, mai e una:in vacanta de paste ne juam la tara adevar si provocare si a fost o chestie ca toti care imi dadeau provocari ma puneau sal pup pe unu si la un moment dat zice gata fara din astea ascunse la pariuri doar oficiale