| ByaMyhaela a întrebat:

As vrea sa pun o intrebare referitoare la Web Cam 1400t. Am si eu o camera din aceasta si ma intrebam daca nu are cimva si microfon pentru ca are un mic punctulet pe ea care arata ca un microfon? Daca are dati-mi si mie un site unde pot sa instalez microfnul pentru ca webu merge foarte bine dar nu stiu daca are microfon sau cum sa-l instalez.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| barbiedoll_2931 a răspuns:

Daca are 2 mufe in spate adica 2 fire care le bagi in spate la calqlator atunci inseamna ca are sh microfon

2 răspunsuri:
| barbiedoll_2931 a răspuns:

Atunci nu e ca nu are cum sa fie daca nu are 2 mufe... sau incearca'l vezi poate ma insel eu

| ByaMyhaela explică:

Pai are decat 1 mufa dar are punctulet d`ala pentru microfon pentru microfon thinking