| FunKesha a întrebat:

As vrea sa stiuce parere aveti despre Chevrolet lacetti, este o masina de care tata este interesat, si vroiam sa stiu parerile voastre daca aveti(nu neaparat)daca aveti parinti care au aceasta masina sa imi ziceti niste detalii sau parerile voastre despre ea! Dau funda+Vot! pup.

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Porcarii unguresti.
Am avut ocazia de a ma urca la volanul unui Aveo si nu m-a incantat. Chiar mi se pare mai proasta ca Loganul (care e sucks oricum). Din ce am condus si din ce m-am informat, in banii astia sa-si cumpere Opel Astra (nu Vectra ca deja intri in alte alea), VW Golf (am 15000 km pe un Golf 4 2003 1. 4 16v si pot spune ca este o masina exceptionala! Recomand insa varianta TDI sau benzina de 1. 6, nu de 1. 4) sau Passat.
Spor!

| Andy953 a răspuns:

Mie-mi place foarte mult masina cum arata,, de condus nu stiu!

| pufuletul a răspuns:

Voi comparati Aveo cu Lacetti care face parte din alta clasa. Detin Lacetti din 2005, are peste 100.000 km si sunt foarte multumit de el. Nu am avut nicio problema. La preturile Chevrolet (care sunt foarte bune), primesti foarte multe dotari. Singurul dezavantaj ar fi consumul un pic crescut (o medie de peste 8/100km) la un motor de 1.6. Oricum acum nu se mai fabrica, dar oricand as alege Chevrolet.