| BCosmin14 a întrebat:

As vrea si eu sa imi spuneti niste licee din Brasov care sa nu fie de filologie si daca se poate ce ore si cate pe saptamana se fal la acel liceu

1 răspuns:
| Diaaaana a răspuns:

Acum depinde de ce te atrage:poti sa te orientezi spre limbi straine si atunci ai Saguna,Mesota, Unirea. Daca iti plac stiintele naturi poti merge la Antipa, daca vrei sa in domeniul turismului liceul Economic. Poti sa faci artele plastice sau arhitectura care e foarte de viitor si atunci ai liceul de arte iar daca vrei stlisit, designer vestimentar, etc ai Mircea Baiulescu. Sper ca ti-am fost de foloshappy.O seara fainahappy!