| anonim_4396 a întrebat:

Buna TpU. As vrea si eu un nume de catelusa (puteti sa imi dati si mai multe ). Dau fundiTsa

Răspuns Câştigător
| nicko a răspuns:

Lola
Betty
Barny
Sunny
Sara
Miky
Rita
Melisa
Erika
Mira
Viky
Suzy
Bella
Celine
Duffy
Fyfy
Gina
Helen
Ingrid
Sunt originalelaughing

19 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Cristina.

| anonim_4396 explică (pentru unknownn):

Ce raspuns inutil happy

| victorandrei a răspuns:

Hera

| sebysebyca a răspuns:

Roberta anastase!

Răspuns utilizator avertizat
| BountyLoverXD a răspuns:

Mie imi place : Cookie, Puffy, Angela, sau vechea mea testoasa (da am avut o testoasa, si am iubit-o, mi-e dor de ea crying ) avea numele Sweets.

| anonim_4396 explică (pentru BountyLoverXD):

Saracuta imi pare rau :*

| BountyLoverXD a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing lasa, o trecut demult, oricum, nu e moarta, acum traieste intr-un lac din Oradea

| anonim_4396 explică (pentru BountyLoverXD):

laughing

| BlueButterfly1970 a răspuns:

Sharpay, bella, stasy, cleo, betty... Funda?happy

| alicepika a răspuns:

Suzy,Flafy,Lessie,Cony

| bLoNnNda a răspuns:

Bella love struck

| lexie14 a răspuns:

Buna! ar trebui sa alegi un nume care sa ii reprezinte personalitatea. uite niste exemple:
http://animale.acasa.ro/......12820.html
http://www.nume-copii.ro/lista-cu-nume-de-caini.php
Mie imi place mult Muffin, Abby si daca e neagra Mora("bruneta" pe italiana)
Mult succes!:) funda?

| AndreiNicola a răspuns:

Taişa,Ledi,Suzi,Budilincă,Pufoshenie,Negruţa (daca e de culoare neagra) Funda?

| anonim_4396 explică (pentru AndreiNicola):

Chiar e de culoare neagra AndreiNicola

| GABYZZW a răspuns:

Rebeca, Maia, Flora,Linda, Lizi, Lala, Aida,Bella,Carla, kiko(chico),Izabella,Rosa, Liza, Sasa, Chelsea, Kira.

| daNNy20122000 a răspuns:

Inna Adina Diana. Funda?

| puNkyzthu a răspuns:

Bella este un nume frumos. Funda x)

| DanyeLa_YoaNa_1997 a răspuns:

Alysha happy
eu ador numele asta. spune. ar trebui sa ii pui un nume care inseamna mult pentru tine sau sa schimbe cumva literele

important e sa fie monosilabic, bisilabic sau format din 3 silabe maxim