| dani95 a întrebat:

Ati putea sa ma ajutati cu cateva idei pentru un referat? Este vorba despre: Amenajarea spatiilor de munca culinara.am gasit ceva pe internet dar as vrea mai multe surse sau informatii utile. Multumesc anricipat

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Rafturi avand carti de retete, aragaze si cuptoare profesionale, chiuveta de vase, multe vase de toate felurile, tacamuri, aparate electrice gen mixer, fructe, legume, carne, produse lactate etc.

| dani95 explică (pentru Adry05):

Multumesc dar este vorba de spatii culina gen:restaurant, cantine etc nu supermakert

| Adry05 a răspuns (pentru dani95):

Din ce am zis eu iti reiese un supermarket? laughing Descriam cam ce ar trebui sa fie in bucataria unui bucatar profesionist. Daca voiai restautanr trebuia sa spui unde se serveste mancarea sau pur si simplu RESTAURANT