| Pufffx a întrebat:

Buna TPU laughing Azi mi-a dat o pritena un link si cand am dat pe el mi sa instalat la messenger niste emoticoane tampite cand vorbesc cu cineva imi apare sub caseta aceea unde vorbesti unde este tipul de scris emoticonurile, buzz, etc. acele emoticoane tampite. Cum le dezactivez? Am reinstalat messengeru da degeaba. Funditaa:*.

Răspuns Câştigător
| ASimpleUser a răspuns:

Chestia aia tampita se numeste sweetim...intri in control penal, dai la programs, apoi unnistall a program, apoi dai sa se dezinstaleze sweetim

3 răspunsuri:
| SkyIsMyLimit a răspuns:

Cred ca sunt sweetim..nu stiu ce. Dezinstaleaza programul acesta de la control panel..de la meniu Start..stiu din experienta!happyNu trebuie sa reinstalezi Messengerul! Daca nu stiai..ai control panel pe coloana dreapta cum deschizi meniul Start! Cauta-l!

| anem0na a răspuns:

Buna! Si eu am avut aceasta problema, te duci in control panel, add or remove program si dai remove la acest programel. pupici

| hacker57 a răspuns:

pai intai daca ai windows xp dai la control panel si dupa la ad or remove programe si gasesti acolo instalu dai pe el si dupa iti apare cv cu unistall indeplinesti pasii si se dezinstaleaza