| darkdragons a întrebat:

Azi mi-am pierdut telefonul LG KP235 cum as putea sa il gasesc? un program ceva...
Am cartela in el dar este reincarcabila!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă l-ai pierdut printr-un spațiu public și frecventat de oameni... s-a dus de mult...

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Cauta-l prin locul in care stii ca l-ai pierdut... dar cred ca s-a dus de mult.

| Addaa1998 a răspuns:

Unde te-ai aflat atunci?
Pot sa te ajut mai amanuntit
Sa imi raspunzi ca te pot ajuta

| darkdragons explică (pentru Addaa1998):

Eram in parc
si i-am dat telefonul la un prieten sa mi-l tin si el la pus pe gard.adica langa cosul de baschet, intr-un loc incare nu il zaresti asa usor.si dupa ce am plecat acasa mi-am dat seama ca nu era telefonul la mine. m-am dus in locul acela si in toate locurile prin care credeam eu ca ar putea fi si nu l-am gasit

| Soowhaat01 a răspuns:

1. Du-te unde ai fost azi, prin toate locurile. Poate ai noroc. Ca si eu mi-am pierdut pe al meu, acum 3-4 ani, dar era iarna si zapada.
2.Suna de pe telefonul mamei, sau al tatalui si vezi daca se aude ceva prin iarba pe acolo, sau, poti sa suni direct, si vezi daca cineva raspunde.
3. Poate reusesti sa-l recuperezi.

Bafta!