| Napo a întrebat:

azi vine tata din Germania a fost accidentat grav iar acum e mai bine si bunica ar vrea sa facem o rata la cuptor pentru tata dar nu stim cu ce sa o facem sa fie ceva frumos. Sper ca stiti cateva retete pentru rata la cuptor eu am vazut pe net dar vreau una foarte fermecatoare si buna de asemenea laughing. Funa marewinking

1 răspuns:
| ooLaviii a răspuns:

Poi ar trebui sa coci niste cartofi in toba aragazului si peste ei rata. Daca vrei o mai impodobesti cu niste legume.http://www.retete-gustoase.ro/......-la-cuptor Sper sa te ajut.Succes. Funditssa?