| Kisssssss a întrebat:

Cand o sa inceapa sezonul 3 Next Top Model By Catalin Botezatu? love struck Dar iubiri secrete love struck sezonul 4?
FUNDA puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| LovingAdam a răspuns:

Amandoua vor incepe in toamna...

| LovingAdam a răspuns:

Cam prin 15-20 septembriebig grin

| MhPnr a răspuns:

Ambele vor începe în toamnă! happy cam prin septembrie

| Manole_Elena_1988 a răspuns:

La iubiri secrete nu ma uit, asa ca nu stiu! LA next top model insa da, dar nu se stie cand incepe poate prin septembrie sau in august mai spre sfarsit! S-au facut preselectiile sau mai au putin i pana mai filmeaza cateva episoadeee mai e!

| cebotari a răspuns:

Eu nu stiu dar as vrea sa stiu imi place mult big grin

| Prietenul_Vostru_Stefan_1994 a răspuns:

In 20 septembrie (next top model), iar iubiri secrete nu stiu ca nu ma uit.