| bibi5961 a întrebat:

care sunt cerintele ca sa fii angajat ca taximetrist? si cam ce salar ai ca taximetrist in suceava pe luna? multumesc de raspuns

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Mai trebuie atestat, Iar cu banii treaba stă în felul următor:la schimbul de tură, trebuie să umpli rezervorul cu carburant, după care dai banii patronului de firmă în functie de cum v-aţi înteles(zilnic sau la săptămână) şi restul e al tău! Baftă!

1 răspuns:
| zahy a răspuns:

Pai trebuie sa ai 3 ani vechime pe permisu de conducere. si sunt multe modalitati pentru bani. este un salariu fix, dar nu iti convine. asa ca vei alege alte oferte care difera de la firma la firma. vei lua o masina pui benzina din bani tai lor le dai 40 % din bani castigati pe zi sau ceva de genu. ceao