| Day19 a întrebat:

Ce inseamna sa fi Membru Junior? Cum pot sa nu mai fiu?

Răspuns Câştigător
| Aleeeeeexandra a răspuns:

Ca sa devii membru senior trebuie sa ai 10 zile de cand ti-ai facut contul si 100 de raspunsuri.

3 răspunsuri:
| DorothyAnn a răspuns:

Membru Junior esti inca din prima clipa in care te-ai nascut pe TPU
Senior devii atunci cand ne ajuti cu 100 de raspunsuri si ai o vechime de 10 zile!

| MissVamp a răspuns:

Juniorica lu' mama, las' ca cresti tu!
^ __ ^ kiss

| mBogdy a răspuns:

Cand ti-ai facut contul ai devenit membru junior.Iar ca sa scapi de gradul de juniori trebuie sa ai 100 de raspunsuri si 10 zile de cand ti-ai facut contul.