| MetallZuZ a întrebat:

Claculatorul meu are Windows XP Profesional. De o zi, bara de instrumente, toate fisierele si "click dreapta" se vad negru total. Nu pot intra nicaieri deoarece nu se vede scrisul. Va rog ajutati-ma. Este urgent. Va rog raspundeti serios.

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

Probabil ai schimbat infatisarea cu ceva high contrast
http://www.tomshardware.co.uk/forum/18226-45-turning-high-contrast

3 răspunsuri:
| TarusDaniel1977 a răspuns:

Trebuie reinstalat windows-ul funda please

| AlexaDramaQueen a răspuns:

E posibil ca placa video sa aiba o problema

| horia2012 a răspuns:

Dezinstaleaza driver-ul video -Restart si vezi daca se mai vede asa. O sa se schimbe rezolutia si o sa mearga putin mai greu, dar faci o verificare.
Daca nu mai face figuri, reinstalezi driver-ul.