| andrusklove a întrebat:

cls mea face la scoala o serbare de craciun si ne putem imbraca in ce vrem noi. credeti ca ari fi bine sa ma imbrac in craciunita?happyhappy dau funda!laughinglaughing

3 răspunsuri:
| Négatif a răspuns:

Bună.
Da, ar fi drăguţ.

| zxcxzxc a răspuns:

Este bine sa fii originala daca se mai imbraca si altele...nu prea e o idee bunasad imbracate in craciunitza dar punetzi nuste ugg-uri in picioare, caciula mai pufoasa, costum de craciunitza si un sal sau o esarfa la gat multikolora! na ce sa iti zic in afara de costum, mai pubetzi si tu ceva!
big grin sa fi mai originalawinking

| vikipedia a răspuns:

Tiar merge