| MyBrownEyes a întrebat:

Cum fac sa imi creez un site gen TPU?
Fundita! Vot!
A sper ca am nimerit categoria si daca nu SCUZE!

Răspuns Câştigător
| pnker a răspuns:

Avand in vedere cat de greu e sa creezi un site de la 0, ai putea crea un forum. Poti si de aici de exemplu http://www.forumup.ro/

7 răspunsuri:
| eubest a răspuns:

Buna MyBriwnEyes pentru a creea o pagina web gen TPU de tipul Q&A iti trebuie un script de inregistrare si un script de guestpost care permite vizitatorilor sa posteze e asemanator cu un blog si un forum mai exact o combinatie poti descoperi foarte usor cautand informatii pe orice motor de cautare gen google, yahoo search, Bing etc si vei gasi pe site-urile de specialitate sper ca am reusit sa te ajut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa faci tu ahiar asa trebuie sa faci cu documente sa nu crezi ca astia nu ai actele facute peste tot!

| Rockerul23 a răspuns:

Buna glumawinking
Pai, ca sa creezi un site ca TPU iti trebuie cunostinte superioare in informatica.

| celnikar a răspuns:

Cumperi un domeniu.ro/.com/. orice happy

| aurasflorin11 a răspuns:

De aici poti incepe ucoz.ro!

| Rockerul23 a răspuns (pentru aurasflorin11):

Um,oricine poate creea pe acel site.
Va fi ceva basic.
Daca vrei ceva de calitate, profesional, trebuie facut de la 0.
Nu va ganditi ca e ca un server de eu stiu ce.(metin2 blabla)

| crblsaff a răspuns (pentru aurasflorin11):

Recomand