| anytaLP13 a întrebat:

Buna TPU.Cum naiba scap de "The disk is write-protected"? Celmai bun raspuns primeste funda...mersi

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

E destul de greu dar... uite aici :
http://techsalsa.com/......pen-drive/

| Claudiu2011 a răspuns:

Pai are protectie la copiat. daca vrei sa l copiezi in pc si nu te lasa incearca sa descarci total commander.e un program ce trece peste toate erorile si tot ce iti da. daca vrei sa copiezi cd pe cd are protectie la scris si nu cred ca va merge.

| Anonim007X a răspuns:

Nu se poate, am incercat si eu. Pe acel cd nu se pot pune anumite lucruri si din cate stiu eu nu se poate modifica asta. Incerca alt cd...

| Diva_8181 a răspuns:

Castiga bani de buzunar: facibanipenet.ro