| anonim_4396 a întrebat:

BUNA TPU.
Cum pot face un site vulneravil ( mai precis o comunitate )! Putin ajutor, dau funda! Astept raspunsuri bune nu ca prosti!

1 răspuns:
| κλάους a răspuns:

Nu te`ai exprimat bine... Un site este vulneravil la atacuri de securitate atunci cand cineva il programeaza prost.

Din cate inteleg, tu vrei sa devii "hacker" peste noapte, si-ti spun ca este o prostie.

Dar, daca tot vrei, invata ceva limbaje de programare cu care sa incepi o.O.