| EveTorres a întrebat:

cum pot pune idle la status yahoo mesenger?

9 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Aici gasesti IDLES http://bybanujunior.99k.org/messenger.html
il downloadezi.
1. Download arhiva program : idle. zip
2. Inchideti Yahoo! Messenger. ( inclusiv din systray )
3. Copiati din arhiva idle. zip, fisierul idle. dll in folderul de instalare al Yahoo! Messenger ( by default : C:\Program Files\Yahoo!\Messenger )
4. Deschideti Yahoo! Messenger si selecteati din optiuni sa apara Idle dupa un minut. Messenger –> Preferences –> Privacy –> Idle Status ( select " Show me as "Idle" if i don`t use the computer for 1 minutes." ) –> Apply –> OK )

5. Din arhiva idle. zip se lanseaza executabilul idle. exe. Click pe "Set Idle".
Asta e tot ce trebuie facut. Dupa un minut va aparea in dreptul id-ului de y! m, iconita "Idle" si timpul, nefiind necesar ca programul idle. exe sa raman deschis. Daca doriti sa resetati Idle ( "Idle" revine la – 1 minut ) sau sa treceti "Available" porniti iar programul idle. exe si aveti optiunile "Clear Idle" si " Set Available".
Fake Idle Icon Y! M este compatibil cu Yahoo! Messenger v. 7+ si Y! M 8. 1.

| 3my098 a răspuns:

Casa poti avea idle trebuie sa nu mai atingi butoanele de la tastatura si nici mousewinking Sper ca ti-am fost de ajutor

Funda?

| Iuliiikkk a răspuns:

Nu poti pune idle la sts.Idlul iti apare doar atunci cand nu mai misti mouse-ul tim de ceva vreme.Cum l-ai miscat nu mai esti idle. Pupici:*Fundita.smug

| Fragile a răspuns:

Buna.
Nu poti pune idle cand vrei tu.Idle iti apare cand nu ai mai atinc mouse-ul.De exemplu, daca ii apare cuiva la status Idle: For 1 minute inseamna ca nu a mai atins mouse-ul de 1 minut. Poti seta de la "Messenger","Preferences" cand vrei sa iti apara idle, la 1 minut de cand nu ai mai atins mouse-ul sau la 4 minute, la cate vrei tu dar nu poti pune la mai putin de 1 minut.
Sper ca te-am lamurit. O zi buna! Wof!

| 9gygy a răspuns:

Da un search pe google. Eu stiu ca poti pune idle, dar nu cred ca o sa iti convina sa fii tot timpul idle. Bine, se poate anula cand vrei. Am gasit programul ala cand cautam un program de inchis calculatoarele prietenilor de pe mess. smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iti setezi din Messenger>Preferences>Privacy>Idle Status> bifezi 'show me as idle if i don't use the computer for... si acolo pui tu sa iti apara idle dupa cate minute vrei. Daca vrei sa apara repede IDLE, setezi 1. tongue Te descurci tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

G

| twittermihai a răspuns:

Iti setezi tu la optiunu dup cat timp de stat si se pune automat cand nu fai nimic;) dati click pls http://orice.tk