| Pikachu12345 a întrebat:

Cum pot sa sterg o pagina publica de pe facebook?

Ajutor puppy dog eyes puppy dog eyes. Please!

Funda Urgenta!

Răspuns Câştigător
| taredetot a răspuns:

Salut! Poţi încerca aşa : http://www.youtube.com/watch?v=COanIzO3MHM. Sper că ţi-am fost de ajutor. Baftă!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pagina care ai creato tu? daca ar fi asa o poti sterge urmand pasii :
1.intri pe ea.
2. apesi pe ''editeaza pagina ''
3.administreaza persmisiunile (dupa clik-ul de pe editeaza pagina apare o coloana )
4. apesi pe modifica drepturile coloana din stanga.
5.iti apare niste formulare chestii de completat dai in jos si undeva scrie sterge pagina. dai ok si gata? funda big grin

| Gabi1335 a răspuns:

Intri pe pagina, la panoul de administrare dai pe,, editeaza pagina``, apoi pe editeaza setarile si in lista jos este sterge pagina.

| Sara16 a răspuns:

Dai la editeaza pagina sau setarile paginii si dai sterge pagina si se va sterge in 14 zile

| roxutzaelena a răspuns:

Dai pe pagina apoi la Actualizează informaţiile despre pagină apoi dai la setari si acolo ultima setare este Sterge pagina dai pe ea dai sterge si o sa fie numele paginii si dai salveaza modificarile